V prazničnem mesecu decembru so učenci, ki obiskujejo interesno dejavnost »Igramo se igro« razveseli vrtčevske otroke in mlajše učence s predstavo Tinko Polovinko.

Zgodbica govori  o fantu, ki je res poseben, saj vse, česar se loti, naredi samo na pol. Zjutraj si obleče samo eno hlačnico in en rokav, eno nogavičko in en čevelj. Umije si samo zgornjo polovičko zob, popije samo pol kozarca mleka in pride samo do pol poti v šolo. Ker vidi polovico sveta takega, kot je zares, polovico pa takega kot si ga želi. Edina stvar, ki jo naredi v celoti, pa je ta, da poje vse palačinke z marmelado.

Sedem nastopajočih (učenke 7. in 8. razreda ter en učenec) se je zelo dobro znašlo na odru in odlično odigralo svoje vloge. Predstavo so popestrile učenke 2. a in 2. b razreda, ki so nagajivo prepevale Tinkovo pesem, za glasbeno spremljavo je poskrbel učitelj Simon Novak.

Po nastopu so se vsi nastopajoči posladkali s palačinkami z marmelado, ki so jim jih spekli v šolski kuhinji.

Anita Čelhar

Galerijo si lahko ogledate TUKAJ.

(Skupno 243 obiskov, 1 današnjih obiskov)