novoletnedel-2015-02Kot že sam naziv pove, je bil ta dan namenjen delavnicam, ki so se na tak ali drugačen način dotikale časa, ki je pred nami ter ustvarjanju prazničnega vzdušja in dogajanja v šolskih prostorih v mesecu decembru.Vsi učenci šole so izdelovali voščilnice, okraske, s katerimi bomo okrasili šolske hodnike in učilnice, razmišljali so o željah, ki si jih v tem času delimo in jih oblikovali na različne načine, tudi kot okraske za novoletno jelko, ki stoji na trgu v Postojni. Učilnice so se spremenile v delavnice, polne pisanih barv, ustvarjalnega nereda in glasbe. Nekateri učenci so se udeležili delavnice o eksotičnih živalih in imeli nekatere priložnost spoznati zelo od blizu.

Devetošolci so ustvarjali izdelke za stojnico, ki bo postavljena na decembrskem srečanju za starše, ki bo 10. decembra in na katero vas bomo kmalu povabili. Tudi ostali so pripravljali glasbene, video, pisane in risane prispevke in nastope, ki bodo tega dne sestavljale bogat in raznolik program.

Urška Tušar, Andreja Geržina

(Skupno 93 obiskov, 1 današnjih obiskov)