Decembra je bilo pri nas veselo. Že na začetku meseca smo začeli z izdelovanjem novoletnih izdelkov, s katerimi smo okrasili Grad Prestranek, zdravstveni dom Postojna in drevesnico Štivan. Praznovali smo tudi s starši na novoletnem popoldanskem srečanju Zimska pravljica. Obiskali so nas dijaki iz SVŠ Ajdovščina in nam zaigrali predstavo Izgubljeni zobek. Šolski dramski krožek pa nam je zaigral igrico Tinko Polovinko. V ponedeljek, 17. 12. 2018, je naše otroke obiskal Dedek Mraz, ki nam je prinesel veliko novih igrač in otroci so mu zapeli nekaj prazničnih pesmic. Na zadnji dan pa smo si ogledali predstavo Mali medo v izvedbi naših vzgojiteljic Tine in Ingrid. Prisluhnili smo tudi koncertu Ježkov in Mravljic, na koncu pa smo se posladkali in si privoščili praznični pogrinjek.

Avtorici: Tina Janež in Ingrid Šorc

Galerijo si lahko ogledate TUKAJ.

(Skupno 58 obiskov, 1 današnjih obiskov)