Spoštovani!
V priponkah objavljamo seznam gradiv in potrebščin, ki jih bodo učenci potrebovali v šolskem letu 2019/2020.

Staršem prvo- in drugošolcev ni potrebno kupiti delovnih zvezkov za prvi oziroma drugi razred, saj bo sredstva za nakup zagotovilo Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. Prvo- in drugošolci bodo delovne zvezke prejeli septembra v šoli.

1.razred

2.razred

3.razred

4.razred

5.razred

6.razred

7.razred

8.razred

9.razred

 

Učenci od 2. do 9. razreda si lahko učbenike za naslednje šolsko leto izposodijo v šoli (prvošolci ne bojo uporabljali učbenikov). Izposoja učbenikov iz učbeniškega sklada je brezplačna. Učbenike naročajo v juniju za prihodnje šolsko leto, prevzamejo jih prvi šolski dan, ob izteku šolskega leta pa učbenike vrnejo v knjižnico. Učenci so dolžni z njimi primerno ravnati. Za poškodovan, uničen ali izgubljen učbenik je potrebno v skladu s Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov ob koncu šolskega leta plačati odškodnino.

Naročilnica za izposojo učbenikov iz učbeniškega sklada šole:
(Skupno 389 obiskov, 1 današnjih obiskov)