05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Nagradni izlet

Tudi učenci 1. triade so se letos trudili pri vestnem opravljanju šolskega dela. Najbolj pridni so bili nagrajeni z vožnjo z vlakom v Ljubljano, kjer so si ogledali Muzej iluzij.

Tam so si ogledali razne iluzije ter se preizkusili v miselnih igrah. Najbolj jih je navdušil vortex predor, z zanimanjem pa so raziskovali tudi obrnjeno in ames sobo, foto in optične iluzije ter se fotografirali v kalejdoskopu. Podarili so jim manjši stereogram in seveda so dobili domačo nalogo – poišči skrito sliko v sliki.

Med vožnjo domov pa so na vlaku utrjevali svoje znanje angleščine med klepetom s prijaznimi turisti.

FOTOGALERIJA

(Skupno 89 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost