Dobimo se v ponedeljek, 16. 9. 2019 ob 8.00  pred šolo. V šoli bodo učenci pojedli malico in se nato odpravili na Debeli rtič. Pod oblačili naj bodo oblečeni v kopalke, obuti pa v pohodne čevlje (športne copate). S seboj naj imajo manjši nahrbtnik v katerem naj bo plastenka vode, brisača ter spodnje perilo.

Prihod domov je predviden v petek, 20. 9. 2019 med 12.30 in 13.00 na avtobusno postajo na Prestranku.

Otroci so za dneve, ko bodo v šoli v naravi, odjavljeni od malice in kosila. V kolikor menite, da bi v petek, 20.9. 2019 vaš otrok potreboval kosilo in podaljšano bivanje, to sporočite v tajništvo šole.

Za slučaj slabšega vremena ne pozabite na topla oblačila in dežnik in na 10 € žepnine. Telefone naj otroci pustijo doma.