Zjutraj smo morali vstati že ob 6.45. Vsi smo bili še zelo zaspani. Začeli smo v strahu pospravljati sobe za ocenjevanje, a so nas učiteljice poklicale na zajtrk. Potem smo šli v notranji bazen, kjer je bilo zelo prijetno toplo. Tam nismo bili sami, saj so bili z nami še učenci druge šole. Po plavanju smo ponovili poštevanko z igro podobno enki in imeli na obali pouk iz geografije. Po kosilu smo se malo oddahnili, nato pa šli znova v bazen, kjer spet nismo bili sami. Po malici smo šli v čarobni gozdiček, kjer smo se ob vodenju Erika učili sproščanja. Na obali smo se šli kiparje, ki izdelujejo figure iz  kamna.  Večerja je bila najboljša do sedaj. Pojedli smo ogromno pomfrija in čevapčičev. Nekateri so odšli na igrišča, drugi pa so v Veveričjem domu vadili točko za DB ima talent. Na Talentih smo se dobro odrezali. Še malo smo plesali in nato šli spat.

Soba Poredna dekleta ( Špela, Julija in Ajda)

GALERIJA

(Skupno 184 obiskov, 1 današnjih obiskov)