Petošolci so izvedli projekt Drevesa v okolici šole. Popisali so drevesa okoli šole. Vsak učenec si je izbral eno drevo, ki ga je fotografiral, poiskal različne vire o njem in ga s pomočjo teh virov opisal, tako kot se je naučil pri slovenščini. V prilogah so njihovi izdelki. Narisali so načrt šole in vanj vstavili podatke o posameznih drevesih. Naredili so tablice z imeni dreves, QR kodo in tablice obesili na posamezna drevesa. Izdelek so poslali na natečaj Narava okoli nas v okviru Vseslovenskega dneva habitata 2019, ki ga organizira Center arhitekture Slovenije.

Liljana Bole

breza rdecelistni_javor_2 rdecelistni_javor lipa javor_s.docx javor_a.docx jablana.docx hruska.docx ginko divji_kostanj.docx divja_cesnja.docx breza_t.docx