05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Odpiranje vrtca

Spoštovani starši,

v petek, 8. 5. 2020, smo prejeli okrožnico resornega ministrstva, s katero so nas obvestili o postopnem sproščanju ukrepov, med katere sodi tudi odprtje vrtcev. Zaradi organizacije dela v vrtcu smo dolžni od staršev pridobiti podatke o številu otrok, ki jih boste starši z 18. 5. 2020 pripeljali v vrtec. Za ta namen vas bo v kratkem po telefonu ali e-mailu kontaktirala vzgojiteljica ali njena pomočnica. Najpozneje do vključitve otroka v vrtec potrebujemo tudi obe priloženi podpisani izjavi.

 

Več informacij najdete v priponkah.

 

VODSTVO VRTCA

9998_Sklep RSK za pediatrijo 8. korespondencna seja 30042020

IZJAVA_COVID_19

IZJAVA-ponovna vključitev otroka v vrtec

OBVESTILO_STARŠI

 

(Skupno 214 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost