05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

ZADNJI ŠOLSKI DAN

Pa smo ga le dočakali…

V petek, 24. 6. 2022, so učenci še zadnjič v tem šolskem letu sedli v šolske klopi. Dan smo pričeli s kulturno prireditvijo v počastitev dneva državnosti. Osmošolca Luka in Metka sta nas spomnila, kako lepa je naša domovina. Pevci šolskega pevskega zbora so Sloveniji za praznik zapeli, učenci 8. razreda pa zaplesali. Kot se za državni praznik spodobi, smo prisluhnili tudi slovenski himni. Učenci, ki so se v tem šolskem letu na različnih področjih še posebej izkazali, so prejeli pohvale in priznanja. Po prireditvi so otroci preživeli še nekaj časa s svojimi razredničarkami, potem pa se podali vsak svojim dogodivščinam naproti.

Lepe počitnice.

Petra Smrdel

(Skupno 179 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost