05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

»KIDS TAKE OVER« NA OŠ PRESTRANEK

V sredo, 8. 6. 2022, so naši devetošolci dobili priložnost zamenjati odrasle na različnih delovnih mestih. Pogumno so stopili v čevlje zaposlenih in se preizkusili v različnih vlogah. Za eno uro so postali učitelji, vzgojitelji, hišniki, kuharji, šolski svetovalni delavci, administratorji, imeli smo celo mladega ravnatelja.

Osmošolec Alen Abram, ki je sicer tudi otroški podžupan v Otroškem občinskem svetu občine Postojna, pa se je ta dan preizkusil v vlogi občinskega delavca v režijskem obratu in z vodjo Klemnom Griljem spoznaval to področje dela.

Učenci so se soglasno strinjali, da je bila to zanje zanimiva izkušnja, ki bi jo z veseljem ponovili.

Petra Smrdel

(Skupno 220 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost