05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

PESNIŠKA ZBIRKA JUTRI JE ŠE EN DAN

Da bi učence spodbuditi k pisanju poezije in razmišljanju o njej, smo se na naši šoli pridružili obeleževanju svetovnega dneva poezije in izvedli natečaj poezije z naslovom Jutri je še en dan. Nastalo je veliko pesmi – od otroških sproščenih pesmic, ki opevajo lepoto narave in otroški vsakdan, do hudomušnih in zabavnih ter tudi globoko sporočilnih, ki razkrivajo pravo pesniško dušo.

Z nagrajenimi in drugimi izbranimi deli smo oblikovali pesniško zbirko Jutri je še en dan. Pesmi lahko preberete na spodnji povezavi.

Želimo vam obilo užitka ob branju pesmi naših učencev.

Liljana Bole

PESNIŠKA ZBIRKA (KLIK NA POVEZAVO)

 

(Skupno 82 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost