V četrtek, 22. 12. 2022, so učenci 9. razreda organizirali šolski ples. Tradicionalno se je ples pričel z otvoritvenim plesom devetošolcev. Zaplesali so nam počasni valček in swing. Kot obljubljeno so nam devetošolci pričarali lep večer, ki so ga dodatno popestrili še s srečelovom in številnimi dobrotami ter pestrim celovečernim programom.

Potekal je tudi izbor najboljšega plesalca in najboljše plesalko ter med osmošolci za kralja in kraljico plesa. Učenci so se preizkusili v bluesu, polki, počasnemu valčku in kavbojski polki.

Na plesu je za presenečenje poskrbel tudi postojnski župan, g. Igor Marentič, ki je učencem in zaposlenim voščil lepe praznike ter vsem zaželel lep plesno obarvan večer.

Pelo in plesalo se je do 22. ure, ko so se proti domu odpravili še najstarejši in najbolj vztrajni plesalci.