05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

23. ex tempore »Snežnik 2011«

12. oktobra 2011 je potekal ex tempore, likovno srečanje osnovnošolcev, ki so prišli iz pivške in postojnske občine.  Vsako leto ga organizira Javni sklad za kulturne dejavnosti Ilirska Bistrice in Planinsko društvo Snežnik. Letos je na srečanju sodelovalo kar 39 otrok, z naše šole pa so se srečanja udeležile tri učenke: Ksenija Šabec, Nina Černač in Nives Križaj.

V lepi vasici, ki je po vojni doživela intenzivno izseljevanje ljudi, so poiskali zanimive motive, ki so jih prikazali v mešani likovni tehniki. Ustvarjali so celo dopoldne, po končanem delu smo pred cerkvijo postavili razstavo, prejeli priznanja za delo in se po zasluženem kosilu odpravili domov.

(Skupno 49 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost