05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Majhen razred- velike ideje

Ne samo Slovenija, tudi 5. razred ima talente.

Svoje delo so petošolci predstavili staršem, starim staršem, bratom, sestram, tetam, stricem in drugim, ki so jih prišli poslušat in gledat v sredo, 13.6.2018, na prireditvi 5. razred ima talent. Prireditev je imela tudi podnaslov Naš mali razred in velike ideje. Idejo za nastop so našli v znani oddaji Slovenija ima talent. Gledalcem so predstavili letošnjo šolo v naravi, delo pri gospodinjskem pouku in likovni umetnosti in  projekt Varno na kolesu. Vsako točko je ocenila posebna strokovna komisija izbrana izmed učencev. Za finale pa so v modni reviji predstavili kreacije oblačil in torbic, ki so jih ustvarili za natečaj Naredimo drugače, v katerem so zasedli drugo mesto in si prislužili obisk Križne jame.

(Skupno 87 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost