05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Novoletni šolski ples 2012

V četrtek, 20.12.2012, smo učenci 9.razreda priredili novoletni ples na novi OŠ Prestranek. Z valčkom, ki smo ga devetošolci odplesali, smo neuradno otvorili našo prečudovito novo šolo. Povabljenim smo priskrbeli slastno hrano, okusno pecivo in pijačo. Organizirali smo tudi bogat srečelov in prijetno glasbo. Vsak učenec je poskrbel za dobro počutje na plesu. Imeli smo zanimive in zabavne igre za učence ter učitelje. Na plesu smo se poslovili od nekdanje ravnateljice Magde Jakin Černe ter z navdušenjem sprejeli našo novo ravnateljico Natašo Režek Donev. Vsi smo na plesu zelo uživali in se prijetno družili.

VEČ

(Skupno 79 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost