05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Medvedi in medvedki

Revija Ciciban v tem letu praznuje svoj 70. Rojstni dan. Ob tej priložnosti smo bile šole in vrtci povabljeni k sodelovanju na prazničnem natečaju Medvedi in medvedki.

 

Aktivnosti, povezane z natečajem, smo v šoli izpeljali v  času Tedna vseživljenjskega učenca. Knjižničarka je v šolski knjižnici pripravila razstavo knjig, ki govorijo o teh ljubkih, a tudi nevarnih kosmatincih. Nekaj plišastih medvedkov so k razstavi prispevali mlajši učenci naše šole.

Z učenci podaljšanega bivanja smo si ogledali knjige pravljic in pesmi ter si jih nekaj tudi prebrali in izposodili. Izdelali smo likovne izdelke na temo medvedi in medvedki in z njimi obogatili razstavo.

Mojca Štembergar

FOTOGALERIJA

 

(Skupno 44 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost