V torek, 20. 5. 2014, smo v sklopu interesne dejavnosti Zdravo z naravo organizirali že tradicionalni 8. Prestranški tek. Na teku so se pomerili otroci iz vrtca ter učenci od prvega do devetega razreda.

Vrtčevski otroci so tekmovali v teku na 200 metrov. Zmagovalca sta postala Metka Smerdelj in Nejc Lemut. Med najmlajšimi šolarji sta razdaljo 350 m najhitreje pretekla Barbara Vatovec in Jan Abram. Na nekoliko daljši razdalji (700 metrov) so tekmovali učenci od tretjega do šestega razreda. Najboljši so bili, Tinkara Vatovec  in Meisad Budimlić (v kategoriji letnik 2004 – 2005) ter Marina Majerič in Matic Penko (v kategoriji 2002 – 2003). Učenci zadnje triade so se pomerili v teku na 1000 metrov. Najhitrejša sta bila Vita Debevec in Domen Ocepek.

Vsem tekmovalcem čestitamo.

Polona Požar

Na spodnjih povezavah si lahko ogledate slike in razpredelnico z rezultati:

FOTOGALERIJA VRTEC

FOTOGALERIJA ŠOLA

REZULTATI

(Skupno 277 obiskov, 1 današnjih obiskov)