05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Kostanjev piknik

Pa smo ga dočakali…

Zadnje dni pisane jeseni smo v vrtcu dopolnili s kostanjevim piknikom. Kljub močnemu pihanju nas je vseeno ven zvabilo sonce in dobra volja. Priprave so potekale v skupini Škratki, Mravljice in Ježki. Najprej smo se pogovorili o kostanju, se naučili pesmico Kostanjček zaspanček, nato pa smo izdelali papirnate škrniclje za kostanj. Poskrbeli smo za pestre tekmovalne igre s kostanjem. Kmalu pa je zadišalo po pečenih kostanjih, za katere je poskrbel naš hišnik. Kostanjevo pojedino smo zaključili, ko smo se vsi dodobra posladkali.

Hvala teta jesen, da smo lahko uživali na tako lep dan.

Nuša Rebec

FOTOGALERIJA

(Skupno 64 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost