Učenci podaljšanega bivanja so se s skupinsko masko Slikarji – rišemo si lepšo prihodnost udeležili pustne povorke v Postojni.

Po kosilu smo slekli dopoldanske pustne kostume, se prelevili  v slikarje ter se s paleto in čopičem – kljub mrazu in sneženju – z avtobusom odpeljali v Postojno. Na zbornem mestu sodelujočih skupin smo se pridružili povorki in krenili proti mestu. Po poti so nas spodbujali številni obiskovalci med katerimi je bilo precej znanih obrazov naših domačih in sošolcev. Povorko smo  zaključili na Titovem trgu. Že malo utrujeni smo v pričakovanju čakali na razglasitev. Turistično društvo Postojna, ki je organizator pustne povorke, nas je razveselilo s slastnimi krofi. Osvojili smo tretje mesto in dobili denarno nagrado. Polni vtisov in z novo zanimivo izkušnjo smo že razmišljali: »Mogoče pa še kdaj?«

                                                                               Pustni odbor

                                                             učiteljice  Anita, Polona, Valentina

(Skupno 56 obiskov, 1 današnjih obiskov)