05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Kolesarski popoldan

V četrtek, 15.03.2018, je bil  popoldan na šoli Kolesarski popoldan.

Dejavnosti se je kljub slabemu vremenu  udeležilo kar nekaj učencev in staršev. Na igrišču ob šoli je bil postavljen kolesarski poligon. Učenci, ki so poligon odpeljali brez napake, so dobili priložnostno darilce. Učitelj Miha in dva predstavnika Zveze šoferjev in avtomehanikov Slovenije so pregledovali kolesa in učencem, ki so imeli tehnično brezhibno opremljeno kolo, podelili nalepko. Na prizorišču se je vrtel tudi posnetek petošolcev Svet na kolesu, v katerem učenci opozarjajo na nevarne točke v prometu. Obiskovalci dejavnosti so lahko napisali svoje videnje varnosti v prometu v šolskem okolišu. Opozorili so na križišče ob šoli, ovinek v Grobiščah pri kmečkem turizmu in na cesto proti Gradu, kjer bi lahko naredili pločnik.

Kljub dežju, ki je začel padati natanko ob štirih, ko se je dejavnost začela in se umiril, ko se je dejavnost končevala, so bili organizatorji zadovoljni, da jim je uspelo izpeljati vse dejavnosti, ki so jih načrtovali.

Liljana Bole

(Skupno 41 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost