05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Razstava teles in knjižni sejem

V petek, 23. 11. 2018, smo v okviru programa za nadarjene učence in nadstandardnega programa šole odšli na izlet v Ljubljano. Izleta se je udeležilo 24 učencev od 6. do 9. razreda. Za spremembo smo tokrat odšli z vlakom.

Ogledali smo si razstavo teles na Gospodarskem razstavišču. Razstava Body Worlds Vital prikazuje človeško telo prek plastinatov oziroma ohranjenih pravih teles od njegove zgradbe do celičnega sistema. Spoznali smo kako deluje naše okostje, mišice, žilni sistem in drugi organi.

V Cankarjevem domu smo obiskali 34. Slovenski knjižni sejem, ki so ga organizatorji navezali na stoletnico smrti velikega literata Ivana Cankarja.

Polni pozitivnih vtisov smo se v poznih večernih urah vrnili na Prestranek.

 

Učiteljica: Andreja Geržina

(Skupno 37 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost