Vstali smo približno ob 7. uri, nato je večina začela pospravljati sobe. Odšli smo na zajtrk. Nato smo se odšli pripravit na smučanje. V približno pol ure smo prispeli na smučišče, vreme je bilo sončno in vetrovno. Po 2 urah smučanja smo odšli na malico, po malici pa naprej smučat. Po smučanju smo se odpravili nazaj v dom, potem smo se odšli v sobe preobleč v suha oblačila in odšli na kosilo. Po kosilu smo imeli prosto uro. Po prosti uri se je 7. razred odpravil na uro orientacije, 6. razred pa na uro lokostrelstva. Medtem pa so nam ocenili pospravljenost sob. Pri uri orientacije s sedmim razredom se je učiteljica Nada z nami odpravila na sprehod po vasi Gorenje in nam pokazala, kako se orientirati v naravi brez pripomočkov kot so GPS, kompas in zemljevid. Nato smo odšli nazaj v učilnico in vse skupaj napisali v zvezke, potem smo šli s kompasi na igrišče in se še malo z njimi poučili. Medtem je 6. razred imel uro lokostrelstva, pri kateri so se razdelili in začeli streljat z lokom – prav tako so med sabo imeli manjše tekmovanje. Vsi lačni smo odšli na večerjo, kjer so nas seznanili, da bomo odšli takoj po večerji na nočni pohod. In res, odšli smo na nočni pohod, na katerem smo gledali zvezde in spoznali nova ozvezdja, prav tako je  bilo tisto noč veliko utrinkov. Po pohodu smo se vsi odpravili na spanje: stuširali smo se in si umili zobe. Ob pol enajstih smo vsi odšli spat.

 

SAMANTA BERGOČ

MIJA MILHARČIČ

ANA TURK

BARBARA VATOVEC

Galerijo si lahko ogledate TUKAJ.

(Skupno 116 obiskov, 1 današnjih obiskov)