Petošolci iz Prestranka med desetimi finalisti v projektu Varno na kolesu.

Na OŠ Prestranek so v petek, 19. 4. 2019 , gostili sodelujoče učence in mentorje v projektu Varno na kolesu  Primorske in Notranjske.

Prisotne so pozdravili ravnatelj šile Goran Uljan, predstavnik Butan plina Bojan Žibert in podžupan Občine Postojna Andrej Poljšak. Program so popestrili otroci otroškega pevskega zbora OŠ Prestranek, prvošolci s plesno točko, čarovnik Luka in šolski band. Predstavnik Butan plina, ki je organizator projekta, je razdelil predstavnikom sodelujočih šol priznanja za sodelovanje in razglasil dobitnike nagrad. Na tretje mesto so se uvrstili petošolci iz Vrhnike, drugi so bili učenci iz Divače, prvo mesto v Notranjske in Primorske so osvojili učenci petega razreda iz osnovne šole Prestranek. Prvi dve ekipi se bosta 23.maja udeležili srečanja finalistov v Ljubljani.

Po prireditvi so se na športnih igriščih ob šoli odvijale razne aktivnosti povezane z varnostjo v prometu in kolesarjenjem, ki so jih vodili predstavniki Agencije za varnost v cestnem prometu.

Liljana Bole

Galerijo si lahko ogledate TUKAJ.

(Skupno 99 obiskov, 1 današnjih obiskov)