V soboto 12. 10. 2019, je bil v prostorih Osnovne šole Prestranek Kulturni večer Krajevne skupnosti Prestranek. Na njem so sodelovali pevci Otroškega pevskega zbora OŠ Prestranek pod vodstvom Simona Novaka in ob spremljavi Angeline Nanut Kalič, Učenci glasbene šole Postojna, pevca Jure Počkaj in Jerneja Sojer Smerdu, vokalna skupina Slavna in ansambel OŠ Prestranek. Veliko vlogo pri organizaciji prireditve so letos imeli devetošolci. Vezno besedo so oblikovali Marko Mislej, Gal Lenassi in Danijel Poljšak pod vodstvom Liljane Bole. Prireditev sta vodila Gal Lenassi in Danijel Poljšak. Računalniško predstavitev sta pripravila Luka Prelc in Gašper Hrovatin, da je predstavitev nemoteno tekla pa sta poskrbela Gašper Prelc in Aleks Kontelj. Devetošolci po poskrbeli za pripravo prostora, ravno tako so prostor tudi pospravili.. Dekleta iz devetega razreda so bila zadolžena za pogostitev. Devetošolce je usmerjala in vodila razredničarka Andreja Geržina.

Liljana Bole

GALERIJA

(Skupno 206 obiskov, 1 današnjih obiskov)