Spoštovani starši, dragi učenci in drage učenke

Obveščamo vas, da se bo v šolskem letu 2022/23 na OŠ Prestranek pričel pouk za vse učence od 2. – 9. razreda v četrtek, 1. septembra 2022, ob 7:50.

Učenci se zberete pred šolo ob 7:45, kjer vas bodo pričakali vaši razredniki.

Učenci 2. in 3. razreda prinesite s seboj šolsko torbo z vsemi šolskimi in likovnimi potrebščinami ter šolske copate, učenci 4. in 5. razreda prinesite vse šolske in likovne potrebščine, škatlo »Radovednih 5« oziroma škatlo »Planet Radovednih 5«, šolsko torbo ter copate, ostali pa prinesite pripomočke po priloženem urniku, beležko, pisalo, mapo in copate.

Sprejem za  učence 1. razreda bo v četrtek, 1. septembra 2022, ob 9:00 v večnamenskem prostoru. S programom za prvošolce bomo zaključili okrog 10:30.

Prvi šolski dan bo v šoli organizirana malica in kosilo ter podaljšano bivanje. Vsi učenci boste s poukom končali ob 12:15.

Učence vozače bo 1. avtobus odpeljal ob 13:00 (v vse smeri), drugi odvoz bo ob 14:30 (v vse smeri), za naslednje dni pa veljajo vozni redi tako kot v lanskem šolskem letu. Jutranji prevozi bodo potekali po običajnem voznem redu.

Jutranje varstvo bo organizirano od 2. 9. 2022 dalje, od 6:00 do 7:50.

Vsem želimo prijetne zadnje počitniške dni in vesel pričetek novega šolskega leta.

Učitelji in učiteljice OŠ Prestranek

URNIK ZA 1. ŠOLSKI DAN – PREDMETNA STOPNJA