05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Šolska športna tekmovanja

Po nekajletnem premoru, so se učenci naše šole pridružili občinskemu tekmovanju v nogometu in košarki. Tekmovanje v nogometu smo izvedli v telovadnici naše šole v sredo, 16. 11. 2022. Sodelovali sta še obe Postojnski šoli. Zmagali so učenci Osnovne šole Miroslava Vilharja in se s tem uvrstili na področno tekmovanje, drugi so bili učenci OŠ Antona Globočnika, naši učenci pa so zasedli tretje mesto. 

V ponedeljek, 21. 11. 2022, pa so na OŠ Antona Globočnika organizirali še občinsko tekmovanje v košarki, kjer so zopet tekmovale vse tri šole. Končni vrstni red je bil isti kot pri nogometu.

Vsem našim učencem se zahvaljujemo za trud in sodelovanje ter jim čestitamo za borbenost. 

(Skupno 217 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost