V petek, 20. 10. 2023, popoldne smo se prijavljeni učenci od 6. do 9. razreda z avtobusom odpravili na Gospodarsko razstavišče v Ljubljani. Tam smo si najprej ogledali sejem Narava-zdravje. Na mnogih stojnicah so imeli degustacije živil za promocijo zdrave prehrane, predstavljali so kakšen pomen ima gibanje in dobro počutje na naše zdravje. Zanimive so bile domače pasemske živali, ki so zmagale na različnih tekmovanjih. Na razstavi društva Bioexo pa smo si lahko ogledali eksotične terarijske živali, kot so: paličnjaki, kače, kuščarji, pajki…  

Ker smo bili pridni smo imeli še nekaj prostega časa v nakupovalnem centru.

Naja Bele Žele in Vesna Debeljak Caserman, učenki osmega razreda

 

Izlet v Ljubljano smo organizirali v okviru nadstandardnega programa in programa za nadarjene učence. Udeležilo se ga je 34 učencev od šestega do devetega razreda.

Učiteljice: Andreja Geržina, Polona Požar, Mateja Šabec, Sladjana Šučur Popović

(Skupno 81 obiskov, 1 današnjih obiskov)