05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

OBVESTILO

V soboto, 11. 4. 2015, bomo izvajali nadomestni delovni dan, ki je obvezen za vse učence. Skupaj s krajevnimi skupnostmi bomo organizirali akcijo Očistimo in uredimo naš kraj. Ker bodo akcije tudi po vaseh, se jih učenci lahko udeležijo v svoji vasi, saj avtobusni prevozi ne bodo organizirani. Na šoli se bomo zbrali ob 8:00, za učence bo organizirana malica, za vse sodelujoče pa ob zaključku (predvidoma ob 12. uri) tudi topel obrok. Učencem, ki se bodo akcije udeležili na drugih lokacijah, bomo malico dostavili.

K udeležbi na akciji vabimo vse starše in krajane, ki boste s svojo prisotnostjo otrokom pozitiven zgled na področju varstva narave.

V primeru slabega vremena se bo na šoli izvajal pouk po petkovem urniku.

(Skupno 7 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost