05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Mini olimpijada

Četrtek, 12.12. je bil dan, ko je naša šola gostila Mini olimpijado. Udeleženci so bili učenci od 1. do 5. razreda.

Mini olimpijado smo otvorili z olimpijsko himno ter prihodom olimpijske bakle in zastave. Eden izmed učencev je prebral zaprisego, nato pa so se igre začele. Učenci so se lahko preizkusili v štirih različnih športih – odbojki, košarki, nogometu in karateju ter družabnih igrah.  Vsi otroci so v igrah uživali in zaužili malce olimpijskega duha. Ob zaključku olimpijade so vsi udeleženci prejeli priznanje za sodelovanje in majceno pozornost.

Zahvaljujem se članom Olimpijskega komiteja za izpeljavo olimpijade, Karate klubu Shotokan, Košarkarskemu društvu Postojna, Nogometnemu klubu Proteus, najboljši odbojkarski ekipi NOE ter Poloni za sodelovanje ter Športni zvezi Postojna, ki nam je pomagala pri pripravah.

TR

(Skupno 134 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost