Spoštovani starši,

kot smo vas že obvestili so vrtci zaradi poslabšanja epidemiološkega stanja v državi od ponedeljka, 26. oktobra 2020 zaprti, predvidoma za en teden. Ukrep je namenjen zajezitvi širjenja okužb z novim virusom SARS-CoV-2.

V času zaprtja vrtcev so starši plačila za vrtec oproščeni!

Za starše, ki morajo v naslednjem tednu delati, delodajalec pa jim dela ne more omogočiti na daljavo, bo Vrtec Prestranek v času od 26. 10. do 30. 10. 2020 zagotavljal organizirano delovanje vrtca v minimalnem obsegu. Kot je navedeno v sklepu župana Občine Postojna to velja za otroke staršev, ki nujno potrebujejo varstvo otrok pod pogojem, da sta oba starša zaposlena in da obema staršema delodajalec ne omogoča dela na daljavo. Navedena izjema velja tudi za starše samohranilce oziroma za skrbnike, ki niso starši otroka. Pogoj zaposlitve in nezagotavljanja dela na daljavo morajo izpolnjevati vsi skrbniki otroka.

Prilagamo sklep župana Občine Postojna.

Vodstvo vrtca

(Skupno 83 obiskov, 1 današnjih obiskov)