Naravoslovna šola v naravi  v CŠOD Soča v Tolminu.Učenci sedmega in osmega razreda so od 25. do 29. marca 2013 preživeli v CŠOD Soča v Tolminu .

V naravoslovni šoli so si med drugim ogledali Tolminska korita, naravoslovno učno pot Kozlov rob, Tolminski muzej,  sotočje reke Soče in Tolminke, ostaline prve svetovne vojne (nemško kostnico, vojaško pokopališče, bunkerje …), čistilno napravo in sam kraj Tolmin. Poleg naravoslovnih vsebin so spoznali tudi zgodovino Tolmina in širše okolice. V času bivanja učencev v CŠOD – ju je Tolmin praznoval 300. obletnico Tolminskega punta. Učenci pa so bili deležni tudi vsebin s področja športa, plezanja, pohodništva, namiznega tenisa in streljanja z lokom. V domu pa so navezali nova prijateljstva z učenci  iz Ljubljane. Učenci so tako  preživeli pester in zanimiv teden.

(Skupno 308 obiskov, 1 današnjih obiskov)