05-7542512 Osnovna šola Prestranek
 

Srečanje šolskih in dijaških parlamentov v Šolskem centru v Postojni

V četrtek, 15.12.2011, so se predstavniki šolskega parlamenta naše šole udeležili srečanja šolskih in dijaških parlamentov s predstavniki občinske uprave, Sveta za preventivo in varnost v cestnem prometu, Zveze šoferjev in avtomehanikov, Medobčinskega inšpektorata in redarstva ter Policijske postaje Postojna.

Srečanja so se udeležili devetošolca  David Šajn, Miha Žagar in osmošolka Natalija Nunić.

Na srečanju so vsi zgoraj omenjeni razpravljali o mobilnosti in varnosti v cestnem prometu  na območju Občine Postojna.

Člani naše delegacije pa so predvsem opozorili na nevarne točke, s katerimi se vsakodnevno srečujejo na poti v šolo in iz nje. Izrazili so tudi pričakovanja, da bo prometni režim okrog nove šole na Prestranku kar najbolj upošteval prometno varnost učencev.

Oglejte si še PowerPoint predstavitev.

(Skupno 33 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost