05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

48. tekmovanje osnovnošolcev v znanju matematike za Vegova priznanja

V četrtek, 15. 3. 2012, se je odvilo šolsko tekmovanje iz znanja matematike za vse učence od prvega do devetega razreda. Tekmovanja se je skupaj udeležilo 99 tekmovalcev, od tega 66 učencev na razredni, 33 pa na predmetni stopnji. Bronasto Vegovo priznanje dobi tretjina najbolje uvrščenih učencev v posameznem razredu.

Na področno tekmovanje, ki bo v sredo, 28. 3. 2012 na OŠ Miroslava Vilharja v Postojni, so se uvrstili najboljši učenci 7., 8. in 9. razreda. Našo šolo bodo na področnem tekmovanju tako zastopali Luka Malneršič iz 7., Natalija Nunić in Din Mušić iz 8. ter Ksenija Šabec iz 9. razreda. Vsem tekmovalcem želimo veliko uspeha!

 

Aktiv matematike

(Skupno 59 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost