05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Obiskal nas je župan

 

V sredo, 13.06.2012, je učence 5. razreda obiskal župan občine Postojna gospod Jernej Verbič.

Čestital jim je za dobro opravljeno nalogo na natečaju Občine Postojna ob občinskem prazniku na temo Voda – naša dobrina. Prinesel jim je tudi praktične nagrade. Učenci so mu podarili knjigo Zgaga, otroci in časovni stroj, ki je nastala kot skupinski izdelek razreda in bo kmalu objavljena tudi na tej spletni strani.

Učenci so si nagrado zaslužili z raziskovalno nalogo Naši mostovi, ki si jo lahko ogledate na naslovu: http://www.os-prestranek.si/index.php/menu-organizacija-pouka/menu-razredne-strani/razredne-strani5razred/175-nasi-mostovi

(Skupno 38 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz 5. razred

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost