V sredo, 14. 11., smo se učenci 1., 2. in 3. razreda  ponovno odpeljali v Ljubljano, kjer sta naš čakali 2 uri vodne zabave v Vodnem mestu Atlantis.

Ob prihodu na vhod Vodnega mesta, nas je lepo pozdravil vodja animatorjev ter nas pospremil do garderob. V garderobah so nas pričakali še ostali animatorji, ki so učencem razložili, kako se na bazenih primerno vedemo. Čez čas pa so učenci že skakali okrog v kopalkah in čas je bil za vstop na bazene. Animatorji so najprej preverili plavalno znanje  učencev ter jih na podlagi tega razdelili v manjše skupine. Nato pa je sledila vodna zabava: spuščanje po toboganih, hoja po blazini na vodi, vrtenje velikega kolesa, guganje na vodi, skakanje v vodo, špricanje z vodo ter še veliko drugih zanimivih aktivnosti. V šolo smo se vrnili prijetno utrujeni in lačni, vendar polni lepih vtisov.

 

Še nekaj besed učencev o športnem dnevu:

„Najbolj dobro mi je bilo, ko smo bili na volovih.” Tiana, 2. razred

„Najboljše mi je bilo, ko smo morali dati glavo pod vodo.” Matic, 1. razred

„Najbolj super je bilo se spuščati po svetlem in temnem toboganu.” Jaka, 1. razred

„Najboljše je bilo, ko smo se špricali.” Tinkara, 3. razred

„Najbolj se spomnim, ko smo vrteli kolo kot hrčki.” Gal, 2. razred

 

Mojca Hrib

(Skupno 95 obiskov, 1 današnjih obiskov)