05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Mini olimpijada 2013

Tudi letos smo se z mlajšimi učenci udeležili Mini olimpijade, ki jo je že 6. leto pripravil Olimpijski komite Slovenije v sodelovanju s Športno zvezo Postojna.

Na prireditvi, ki je potekala v športnem parku Postojna, so se učenci po opravljenem olimpijskem protokolu, kjer so poslušali himno ter pričakali prihod olimpijske zastave, udeležili različnih športnih disciplin. Prisluhnili so trenerju streljanja z zračno puško, pretekli 200 metrov, metali vortex, izvajali spretnosti z žogo in se pomerili v štafetnih igrah. Skozi vse dejavnosti jih je vodila misel, da je pomembno sodelovati in ne vedno zmagati.

GALERIJA

(Skupno 62 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost