V sredo, 8. oktobra 2014 bo na OŠ Prestranek v okviru projekta SKK (Dvig socialnega in kulturnega kapitala v lokalnih skupnostih za razvoj enakih možnosti in spodbujanje socialne vključenosti) potekala izmenjava domačih semen.

Zato učence in starše prosimo, da v šolo ta dan prinesejo domača semena, ki jih bodo lahko na stojnici v jedilnici šole izmenjali z drugimi udeleženci ali pa v zameno prostovoljno prispevali denar v Šolski sklad.

Vrečke s semeni morajo imeti naslednje oznake:

  • ime in priimek,
  • vrsta semena,
  • datum.

Npr. : Jure Brodar, fižol-češnjevec, 8. 10. 2014

Izmenjava za starše in ostale bo potekala v času govorilnih ur (od 17.00 ure dalje). Večino semen bo prispeval vrtnarski krožek pod vodstvom mentorice Nataše S. Nelec.

Veronika Švigelj

(Skupno 50 obiskov, 1 današnjih obiskov)