Vse zaposlene na šoli in v vrtcu je v ponedeljek, 31. 8. 2015, prijetno presenetila novica, da imamo med svojimi kolegicami naj učiteljico Občine Postojna, Liljano Bole. Tako so namreč odločili poslušalci Radia 94, ki so glasovali v anketi Naj učiteljica/vzgojiteljica Občine Postojna. Učiteljica Liljana, ki poučuje petošolce, je poslušalce prepričala s svojo srčnostjo, s svojim veseljem do dela z učenci, strokovnostjo, predanostjo ter pripravljenostjo na vedno nove izzive.

Ponosni smo, da je naj učiteljica naše občine zaposlena ravno na naši šoli. Za pridobljeni naziv ji iskreno čestitamo!

To priznanje bo ob začetku novega šolskega leta zagotovo spodbuda ne samo za učiteljico Liljano, ampak tudi za ostale zaposlene šole in vrtca, da bomo v šolsko leto 2015/2016 zakorakali polni elana in idej za delo z otroki.

(Skupno 55 obiskov, 1 današnjih obiskov)