No, pa smo spet tu, stari znanci in novi varovanci. Vsi smo istih, še toplih misli, da so navidezno dolge počitnice in vroče poletje kar prehitro minili. Zdaj pa s polno paro že hitimo novim znanjem naproti.

Da je bil prvi dan še bolj razgiban in prav nič otožen, je poskrbela pevka in plesalka Miša. Z njo smo migali in peli otroci iz skupin JEŽKI in MRAVLJICE z vzgojiteljicami, prvošolci in njihovi starši ter drugo – in tretješolci z učiteljicami. Skupina ŠKRATKI je za zabaven dan poskrbela kar sama, da bi bil prehod iz jasli kar najbolj neopazen in ˝domač˝. Za naše najmlajše vrtčevske  ZAJČKE  pa  1. september ni bil tako prijetno obarvan, le poln joka, stiske in oklepanja rok staršev, saj je to za njih prva prava ločitev in nov korak v otroštvu.

Vsem staršem, otrokom in nam strokovnim delavkam želim nasmejano, čim manj stresno in osvežujoče novo šolsko leto.

Tanja Žele

FOTOGALERIJA

(Skupno 238 obiskov, 1 današnjih obiskov)