pastimladostnistva

Letošnja tema šolskega parlamenta je Pasti mladostništva. Po pogovoru o tem, kaj so pasti mladostništva, smo se v 5. razredu odločili, da bomo o tej temi posneli film.Učiteljica nam je rekla, naj se damo po skupinah in pripravimo točke. Po predstavitvi skupin smo se odločili, da bomo posneli film o pasteh sodobnih elektronskih naprav. Vsi učenci skupaj smo napisali scenarij in si razdelili vloge. Nato je učiteljica prinesla kamero in začeli smo snemati. Snemali smo posamezne kadre v učilnici, knjižnici, kabinetu in na igrišču. Ko smo končali snemanje, je učiteljica zmontirala film in nam ga predvajala. S filmom smo bili vsi zadovoljni.

Naš film smo na šolskem parlamentu predstavili tudi vsem ostalim učencem naše šole. Upam, da jim je bil všeč.

Žiga Šabec

(Skupno 124 obiskov, 1 današnjih obiskov)