V soboto, 14.1.2017, so iz šolske telovadnice na Prestranku odmevale poskočne melodije. Člani upravnega odbora Šolskega sklada so organizirali 2. dobrodelni koncert Barve mavrice. Koncert je otvoril mlad domač ansambel Strel, v nadaljevanju pa so zbrane zabavali še Amaterji, Akordi, Furmani, Prizma, Filip Kranjec in Tina Debevec. Program je povezoval Tilen Artač, ki je s svojimi humornimi imitacijami znanih Slovenk in Slovencev do solz nasmejal vse obiskovalce. Donacije lokalnih podjetij, zbrane ob koncertu in prostovoljni prispevki obiskovalcev bodo tokrat namenjeni za finančno pomoč pri izvedbi dodatnih terapij za otroke s posebnimi potrebami.

Letošnjo akcijo Šolskega sklada so podprli:

DAPZ D.O.O.

SPC KRETIČ

ZAVOD ZDRAVJE

ŽARKA SLUGA

KON-TAKT – JERNEJ MARUŠIČ

MFM INTARZIJA

SKUPINA AKORDI

KMEČKI TURIZEM MALNAR SLAVINA

OBČINA POSTOJNA

RADIO 94

TV PROTEUS

PGD SLAVINA

MLINOTEST AJDOVŠČINA

POGLED D.O.O.

PIVKA PERUTNINARSTVO

GEAPRODUKT

PEKARNA PEČJAK

PERUTNINA PTUJ

 

Še posebej se zahvaljujemo gospema Nataši Lenassi in Cvetki Stamenković, brez katerih našega dobrodelnega koncerta ne bi bilo.

Liljana Bole, Petra Smrdel

(Skupno 540 obiskov, 1 današnjih obiskov)