05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Nagradni izlet na Cerkniško jezero.

S serijo posnetkov Buh vm žegni, v katerem učenci predstavijo pripravo tradicionalnih jedi v Pivški kotlini, so si petošolci prislužili tretje mesto na natečaju Naredimo drugače, ki ga je razpisal Center za inovativnost in razvoj, ki deluje pod okriljem RRA Zeleni kras. Za nagrado so si prislužili izlet na Cerkniško jezero. V torek, 13.6.2017, so učence petega razreda prišle pozdravit organizatorki natečaja in jim razdelile lične nahrbtnike z logotipom natečaja. Naše največje presihajoče jezero so učenci spoznavali z vožnjo s kolesom okoli jezera in s sprehodom po izsušenem jezeru. Ogledali so si bruhalnik, požiralnike in se seznanili s floro in favno obale in jezera.

Liljana Bole

(Skupno 274 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost