Petošolci so se tudi letos vključili v projekt Varno na kolesu.

V prvem sklopu nalog so poiskali nevarne prometne točke v šolskem okolišu in jih predstavili na drugačen način- posneli so informativno oddajo Svet na kolesu. Posnetek si lahko ogledate na :

https://vimeo.com/260412026

V drugem sklopu pa so morali narediti didaktičen pripomoček, ki bo v pomoč pri učenju in utrjevanju prometnih pravil.

Letos so se odločili, da naredijo nekaj bolj sodobnega. Oblikovali so naloge za mobilno aplikacijo CŠOD Misija, ki so jo poimenovali Varno v prometu. Če si želite ogledati, kako misija izgleda, na vašem telefonu s pomočjo brskalnika poiščite stran http://misija.csod.si/si/ in si aplikacijo »CŠOD Misija« naložite. Nato si prenesite našo misijo Varno v prometu. Pokazale se vam bodo samo zanimivosti. Če pa bi radi reševali izzive pa morate točke poiskati v naravi in ko boste na točni lokaciji, boste lahko odpirali izzive in reševali naloge.

Liljana Bole

(Skupno 92 obiskov, 1 današnjih obiskov)