V soboto, 7. 4. 2018, bomo v skladu z 2. odstavkom 4. člena pravilnika o šolskem koledarju izvajali nadomestni delovni dan, ki je obvezen za vse učence.

Skupaj s krajevnimi skupnostmi bomo organizirali akcijo Očistimo in uredimo naš kraj. Ker bodo akcije tudi po vaseh, se jih učenci lahko udeležijo v svoji vasi, saj avtobusni prevozi ne bodo organizirani.

Prosimo, da zaradi načrtovanja dejavnosti izpolnite obrazce o udeležbi na čistilni akciji, ki  so jih prejeli učenci. Izpolnjene obrazce naj učenci oddajo svojemu razredniku.

Na šoli se bomo zbrali ob 8.30, za učence bo organizirana malica, za vse sodelujoče pa ob zaključku (predvidoma ob 12. uri) tudi topel obrok. Učencem, ki se bodo akcije udeležili na drugih lokacijah, bomo malico dostavili.

K udeležbi na akciji vabimo vse starše in krajane, ki boste s svojo prisotnostjo otrokom pozitiven zgled na področju varstva narave.

V primeru slabega vremena se bo na šoli izvajal pouk po ponedeljkovem urniku.

 

Prestranek, 28. 3. 2018

(Skupno 46 obiskov, 1 današnjih obiskov)