05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Svetovni dan otroka v vrtcu

Na svetovni dan otroka (3. 10. 2018) je vrtec obiskal mišek Bami. Njegova avtorica gospa Nataša Frank je otrokom iz skupin Škratki, Mravljice in Ježki na zanimiv način odigrala predstavo. Otroci so skozi predstavo pridobili znanje iz jezikovnega področja in matematike ter iz narave in družbe.

Po končani predstavi so mlajši otroci barve spoznavali, starejši otroci pa so jih utrdili s pomočjo didaktičnega materiala in didaktičnih pripomočkov, ki jih je avtorica predstave izdelala sama. Čeprav so nekoliko drugačni, so bili zelo zanimivi in atraktivni za otroke.

Za Miška Bamija je avtorica prejela priznanje za inovativnost s strani Gospodarske zbornice Slovenije.

 

Avtorici članka in foto: Ingrid Šorc in Tina Janež

Galerijo si lahko ogledate TUKAJ.

(Skupno 241 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost