V četrtek, 20. 12. 2018, smo devetošolci, kot je že v tradiciji, s skupnimi močmi pripravili novoletni ples, namenjen učencem od 1. do 8. razreda ter učiteljem.  Letos je ples za spremembo potekal v telovadnici. Najmlajši (1. in 2. triada) so z zabavo pričeli že ob 18.00 ter končali ob 20.00, ko so starejši učenci šele prišli. Kot obljubljeno smo jih pričakali z raznimi dobrotami, dobro glasbo, bogatim srečelovom ter pestrim celovečernim programom.  Največ navdušenja sta požela Fortnite challenge ter Prestranek ima talent, kjer smo lahko videli razne bodoče pevke, plesalce, vse tja do čarovnikov. S plesnim nastopom si je zmago priborila Samanta Bergoč iz 7. razreda. Svoje plesno znanje sta pokazala tudi 8. in 9. razred. Letos sta bila kralj in kraljica plesa iz 8. razreda Aleks Kontelj in Tiana Požar. Pelo in plesalo se je do pozne 22.00 ure ko so se proti domu odpravili zadnji obiskovalci. Ostali smo le še pridni devetarji, ki smo telovadnico ob pomoči učiteljev spravili nazaj v red.

Tinkara Vatovec

Galerijo si lahko ogledate TUKAJ.

(Skupno 270 obiskov, 1 današnjih obiskov)