Pred odhodom na novoletne počitnice so učenci dramskega krožka izvedli predstavo Muca Copatarica.

Priljubljena pravljica o muci, ki nerednim otrokom odnese copate, je večini otrok poznana, prav tako njen srečen konec, saj vsi otroci dobijo tople in zašite copate. Tako kot že velikokrat, so se učenci izkazali z odlično in doživeto igro. Videti je, da so že vajeni nastopanja, se dobro znajdejo na odru in s svojim nastopom pritegnejo najmlajše gledalce. Poseben čar je tokratni predstavi dala živa glasba, saj sta učenki 6. a razreda z violino in flavto popestrili dogajanje na odru.

Na veliko veselje malih in velikih nas je tega dne obiskal tudi Dedek Mraz in delil sladke dobrote.

Z izborom te pravljice smo želeli obeležiti 100. obletnico rojstva priljubljene otroške pisateljice, avtorice številnih otroških slikanic, Ele Peroci.

Anita Čelhar in Polona Požar

(Skupno 231 obiskov, 1 današnjih obiskov)