Dne 16. 2. 2012 smo si učenci od 6. do 9. razreda v Kulturnem domu Postojna ogledali predstavo z naslovom “Inštrukcije iz življenja.” Predstavo so nam pripravili dijaki Šolskega centra Postojna.

Zgodba je prikazala vsakdanje težave neke družine – odraščanje, probleme v šoli, ljubezen, družinske odnose. Dijaki so nam to temo prikazali na zabaven način, povedati pa so nam želeli predvsem to, da se z raznoraznimi problemi srečuje vsak od nas, vendar se vse dobro konča, če se le stvari pravilni lotimo in razmišljamo s svojo glavo.

Predstava se nam je zdela zanimiva in poučna. Dijaki so se zelo pripravili in odlično odigrali svoje vloge. Z veseljem bi si še kdaj ogledali kaj podobnega.

Ulla Srebotnjak, 9. razred

 

Več o predstavi si lahko preberete na strani občine Postojna.

 

(Skupno 60 obiskov, 1 današnjih obiskov)