05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Drugi dan šole v naravi

Torek, 22.5.2012

Zjutraj smo vstali, se oblekli in odšli na telovadbo, ki smo jo imeli kar na hodniku. Zunaj je namreč deževalo.

Po okusnem zajtrku je bil čas za pospravljanje sob. Vsi smo dobili kar dobre ocene. Pri pouku smo si na zemljevidu pogledali pot od Prestranka do Čateža. Po skupinah smo se odpravili na bazen, kjer nismo samo plavali, ampak smo odšli tudi na bazene, valove, brzice… Popoldanski počitek je hitro minil. Učiteljici sta nas odpeljali na sprehod po Termah Čatež. Ustavili smo se tudi na tržnici in si kupili razglednice in spominke. Po večerji smo se sprehodili do reke Save. Večer smo zaključili s petjem.

(Skupno 20 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost